PROROCTWO GONGU – Tom Soltron Czartoryski

http://www.toneoflife.com.pl/proroctwo-gongu.html

IMG_5254

W Grecji niemal równocześnie, wielki filozof – Pitagoras, badał wpływ częstotliwości dźwięków muzyki – na zdrowie ludzi. To właśnie on , położył podwaliny pod naukę o muzyce, opartą o naturalny, rosnący ciąg harmoniczny

Pochodziły one z drugiej połowy czterowiersza autorstwa Konfucjusza ( współczesnego Gautamie “Fao Kay”).

Niewykorzystaną część utworu można przetłumaczyć jako: “Źli odeszli”, “Tai Loi” oznacza zaś : “Dobrzy przyszli”. Wykorzystując dwa chińskie znaki Tai i Loi, Gautama obwieścił Powrót Szczęścia na Ziemie, Uduchowienie Materii oraz bliskie przyjście kolejnego Buddy po zakończeniu XX wieku.

Tym razem Budda, którego zapowiedziano będzie używał imienia Maitreya, które badacze interpretują zarówno jako “Kochająca Życzliwość”, jak i “Muzyczny Rezonans”. Wpływ Maitreyi na dzisiejszy świat obiecuje pełne zjednoczenie różnorodnych , odmiennych składników ludzkości w Społeczności Globalnej. Ta rezonacyjna jedność, osiągnięta zostanie dzięki ponownemu przypływowi kosmicznej wibracji duchowej OM, Wspaniałego dźwięku Życia wydawanego przez Gong, a jej efektem będzie powszechna Komunikacja Telepatyczna.

W Grecji niemal równocześnie, wielki filozof – Pitagoras, badał wpływ częstotliwości dźwięków muzyki – na zdrowie ludzi. To właśnie on , położył podwaliny pod naukę o muzyce, opartą o naturalny, rosnący ciąg harmoniczny. Ciąg ten jest stałą uniwersalną dla podstawowych promieni dźwiękowych, na których leżą częstotliwości nut, ponieważ przebiega on po spirali w górę i do wewnątrz, ze świata grubej materii w subtelne światy duchowe.

2Co znaczące – na nasze czasy przypada także powrót boga Majów Quetzacoalta w roku 2012 n.e. (na zakończenie kalendarza Majów). Wyobraża go deta, neptuniczna muszla oceaniczna – Święta Koncha lub Trąbka Quetzacoalta. Jest ona odzwierciedleniem ucha, krtani, żeńskiego naczynia, jak również rogu obfitości.

W XVIII wieku objawił się klawesyn dobrze temperowany, zmieniając naturalną skalę muzyczną z żywych dźwięków na częstotliwości zmodyfikowane, w celu ułatwienia transpozycji i stroju orkiestrowego. W taki sposób, rozwinęła się nasza współczesna, europejsko – amerykańska muzyka, od klasyki po muzykę popularną, jazz i rocka oraz nauki materialistyczne, jakie dzisiaj znamy. Odkrywając Fizykę Kwantową, Zasadę Nieoznaczoności i Teorie Chaosu , nauka zmienia swe teorie na temat Życia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s