Muzykoterapia Komórkowa

MDK1MDK2

Jest nowo odkrytą skuteczną metodą zwalczania nawet najcięższych chorób poprzez wykorzystanie naturalnej fali dźwiękowej. Opiera się na kilkunastu technikach, które powstały m.in. na podstawie badań nad dźwiękiem przeprowadzonych w USA i Francji.

Badania naukowe wykonane w Lambdoma Institute przez dr Barbarę Hero udowodniły, że organy wewnętrzne człowieka oraz przewodzące energię kanały (centra) energii posiadają swoje własne określone częstotliwości zdrowia (balansu) i wystarczy być do nich dostrojonym, by być zdrowym.  Zaś brak dostrojenia oznacza chorobę. 

Badanie  Fabiena Mamana wykonane w 1981 roku na Uniwersytecie w Paryżu ukazuje komórkę nowotworową HeLa, która z racji swej słabości ulega rozpadowi podczas poddaniu jej działaniu dźwięków skali C-dur. Pęka ona z powodu nieumiejętności dostrojenia się do odpowiednich częstotliwości, przy których  komórki zdrowe pozostają nienaruszone, a wręcz zostają dodatkowo odżywione.

Fale dźwiękowe o określonych częstotliwościach pochodzą z prostych w użyciu instrumentów – KAMERTONÓW i RUR STROJONYCH, które może zastosować na sobie każdy, bez względu na stan wiedzy muzycznej czy zaawansowania choroby. To czyni je łatwymi i przyjemnymi w obsłudze narzędziami terapii, która jest absolutnie bezpieczna, nie zna skutków ubocznych.
Nasz organizm jest jednym z instrumentów, który jedynie dostraja się do podawanej częstotliwości i nie ma możliwości, aby wchłonął więcej niż potrzebuje.

Terapie dźwiękiem stosowane profilaktycznie pozwalają cieszyć się życiem oraz na długo zachować zdrowie i młodość. Lepiej zapobiegać niż leczyć nie czekaj, zacznij od dziś! Dodaj energii zmęczonemu ciału, zrelaksuj się, usuń napięcie i ból spowodowany stresem. Przywróć spokój wewnętrzny i radość w swoim życiu.

Muzykoterapia komórkowa daje możliwość uwolnienia się od około 250 różnych schorzeń, dodatkowo przynosi spokój wewnętrzny i radość.

Metoda muzykoterapii komórkowej opiera się o podstawy fizyki. Dzięki zastosowaniu naturalnej fali dźwiękowej o długości co najmniej 1 m, wnika głęboko w komórki, dlatego potrafi pomóc w różnych problemach zdrowotnych, rozpoczynając od sfery ciała i bólu wszelakiego pochodzenia, kończąc na chorobach umysłu  i duszy. W tej sferze, oddziałuje na świadomość oraz podświadomość.  Przynosi głęboki relaks i radość. Metoda, wprowadza więc  jednocześnie do Ciała, Umysłu i Ducha, tak bardzo potrzebną nam do życia równowagę i harmonię.

Dźwięk  ma doskonałe działanie oczyszczające i mobilizuje siły obronne organizmu, co pozwala stwierdzić, że jest to także perspektywiczny środek stosowany w profilaktyce, pozwalający cieszyć się życiem oraz na długo zachować zdrowie i młodość.

Muzykoterapia komórkowa daje możliwość uwolnienia się od około 250 różnych schorzeń, dodatkowo przynosi spokój wewnętrzny i radość
Metoda muzykoterapii komórkowej opiera się o podstawy fizyki. Dzięki zastosowaniu naturalnej fali dźwiękowej o długości co najmniej 1 m, wnika głęboko w komórki, dlatego potrafi pomóc w różnych problemach zdrowotnych, rozpoczynając od sfery ciała i bólu wszelakiego pochodzenia, kończąc na chorobach umysłu i duszy. W tej sferze, oddziałuje na świadomość oraz podświadomość. Przynosi głęboki relaks i radość. Metoda, wprowadza więc jednocześnie do Ciała, Umysłu i Ducha, tak bardzo potrzebną nam do życia równowagę i harmonię.
Dźwięk ma doskonałe działanie oczyszczające i mobilizuje siły obronne organizmu, co pozwala stwierdzić, że jest to także perspektywiczny środek stosowany w profilaktyce, pozwalający cieszyć się życiem oraz na długo zachować zdrowie i młodość.

muzykoterapia komórkowa pomaga :

– w likwidacji stresu,
– w osiąganiu relaksu poprzez rozluźnienie mięśni,
– w zlikwidowaniu nadpobudliwości,
– w wyeliminowaniu bólów głowy i migren,
– w problemach z zasypianiem,
– w problemach z nadwagą,
– we wspomaganiu wydalania toksyn,
– w problemach z kręgosłupem, reumatyzmem, gośćcem,
– we wspomaganiu leczenia chorób nowotworowych
a także:
– łagodnie i bezstresowo przejść przez wszystkie fazy ciąży i porodu oraz okresu po porodzie,.
– w walce z nadpobudliwością ruchową, z autyzmem, z zespołem Aspergera i innymi dysfunkcjami działania mózgu
– w codziennej pielęgnacji kosmetycznej, by długo cieszyć się młodym wyglądem,
– poprawia zdolności twórcze, kreatywność i zdolność koncentracji,

Już w IX wieku Rudolf Steiner wielki filozof i pedagog, założyciel szkoły waldorfskiej powiedział, że “Nadejdą takie czasy, kiedy choroba nie będzie określana w taki sposób, w jaki robią to dziś lekarze i psycholodzy, lecz o chorym człowieku będzie się mówić słowami muzyków, jak o rozstrojonym pianinie”.

I właśnie teraz nadeszły te czasy cieszmy się więc i korzystajmy z danych nam możliwości 🙂

Czas trwania 60-90-120 min – sesje indywidualnie 

ZDJĘCIA OBRAZUJĄCE MUZYKOTERAPIĘ NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

RozpadKoorkiNowotworowej

Fotografia przedstawia badanie wykonane przez Fabiena Mamana nad falą dźwiękową w działaniu na komórkę ludzką HeLa (rak macicy).

Na tej podstawie powstała jedna z technik metody Muzykoterapii dogłębnej Komórkowej pomocna w leczeniu nowotworów.

Zastosowano 9 kolejnych częstotliwości w skali jońskiej (C261Hz-D 480Hz) za pomocą ksylofonu o amplitudzie 30-40dB w odległości 30 cm od komórek, zdjęcia wykonywano co minutę.

Czas badania 14 minut. Na fot. 41 widać eksplozję komórki nowotworowej oraz jej rozerwanie na fot. 42 i 43. Komórka ta nie mogąc dostosować się do podawanej rosnącej częstotliwości dźwięku pęka. Zdrowe komórki pozostają nietknięte, dodatkowo ożywione i wzmocnione.

Doświadczenie to pokazuje determinującą rolę wibracji dźwięku, działającego bezpośrednio na najsubtelniejszym poziomie ludzkiego ciała w przekształcaniu struktury komórkowej.

 

 

Więcej o ODDZIAŁYWANIU DŹWIĘKÓW NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM na komórki zdrowe i nowotworowe przeczytasz TUTAJ

LSF warsztatylub dowiesz się podczas warsztatów         zapisy online

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s