O MNIE

MDK_omnie1

MDK_omnieJestem certyfikowanym muzykoterapeutą komórkowym oraz terapeutą technik zaawansowanych Life Flow Therapy oraz  Master Business Trainer Level Superior.

Dzielę się od wielu lat aktywnie swoją pasją poprzez koncerty relaksacyjne, koncerty improwizacji muzycznych w Polsce i za granicą, indywidualne sesje muzykoterapii, warsztaty i szkolenia dla dzieci, młodzieży, nauczycieli, firm oraz osób indywidualnych.

Pracując metodą Life Flow Therapy pomagam swoim klientom w pełni wyeliminować blokujące wzorce, fobie, lęki, poprzez uzdrowienie ich źródła, co w rezultacie prowadzi do zniknięcia spiętrzonej spirali problemów i komplikacji w ich życiu oraz uwalnia również od silnej, negatywnej reakcji na sytuacje dnia codziennego nieadekwatnej do skali tego co się wydarza lub pojawia.

Stosowane w Life Flow Therapy techniki, wykorzystują przełomowe odkrycia z dziedziny biologii, badań nad rozwojem i funkcjonowaniem ludzkiego mózgu, świadomością i komórką macierzystą.

Poprzez procesy Life Flow States pomagam w odzyskaniu zablokowanych stanów świadomości co  wpływa znacząco na jakość codziennego funkcjonowania moich Klientów. W naturalny sposób stają się bardziej obecni tu it teraz , czują w pełni wdzięczność, miłość, radość, stają się wyciszeni i usatysfakcjonowani.

Co różni Life Flow Therapy od innych metod i dlaczego daje nam tak szybkie i trwałe zmiany ?

Dlaczego muzyka, dlaczego terapie i pomoc w leczeniu….?

Od dziecka chciałam pomagać i leczyć ludzi jednak widok krwi spowodował, że nie zostałam lekarzem.
W mojej rodzinie muzyka była zawsze wszechobecna, mama grała na skrzypcach, była nauczycielem muzyki zarażając mnie swoją pasją. Jeszcze jako dziecko podejmowałam wiele prób grania na różnych instrumentach – pianino, gitara, mandolina, cymbałki czy flet, ale granie z nut i mozolne ćwiczenia nie były  moim przeznaczeniem. Przez wiele lat poszukiwałam instrumentów które pozwolą mi grać bez nut, improwizować i grać ze słuchu.

Od zawsze widziałam że muzyka łagodzi obyczaje,redukuje stres poprawia nastrój ale czułam też że leczy.

Po wielu latach gdy po raz pierwszy spotkałam Tomka Czartoryskiego i jego warsztat masażu dźwiękiem mis wiedziałam że znalazłam tego co szukałam całe moje życie . Potem były warsztaty Mistrzostwa Gongu z Donem Conraux i następnie kamertony …  i …. strojone rury, strojone dzwony wietrzne i ….. wiele wiele innych instrumentów  które co chwilę pojawiają się na mojej drodze.

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskie. Studiowałam również w King Street College w Londynie.

Z zamiłowania podróżnik, malarka, grafik komputerowy, rzeźbiarka, ceramik. Zafascynowana kulturą Indii północno- wschodnich, kulturą buddyjską, Nepalem. Moją miłością są Himalaje, które za każdym razem odkrywam  na nowo. Każda podróż to również odkrywanie nowych dźwięków i instrumentów, gdyż świat dla mnie to właśnie dźwięki, kolory i odczuwanie.

akania.LifeSoundFlow@gmail.com    tel. +48 884 336 013 384880-English flag

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s